50 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz

Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri - Bilgi Güvenliği:


Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler, yetki sahibi firmamız personeli dışında kimse tarafından görülemez. Mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde oluşan zorunlu durumlarda ise söz konusu bilgilere, kullanıcı onayı altındaki bir sistem üzerinden ulaşılabilir. 


Nitelik Kitap, kullanıcılardan derlediği bu kişisel ve hassas bilgileri, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı gizlilik ilkeleri adına taahhüt ve garanti eder. 


Bilgi Paylaşımı:


Hiçbir okurun bilgileri, hiçbir koşulda, hiçbir kişi ve kurum ile paylaşılmaz.


Güvenli Alışveriş Garantisi:


Nitelik Kitap, en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve alışveriş yapanlar için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır. Sitemizde 128 Bit SSL güvenliği mevcuttur. Firmamız üyelerinin kişisel bilgilerine personelimiz dışında, kredi kartı verilerine ve tüm diğer hassas bilgilerine firmamız personeli de dahil olmak üzere, hiçbir üçüncü şahıs, izinsiz erişemez.